Witaj Go¶ciu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jeste¶ zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwo¶ć pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie
Toquinho | Adobe Photoshop Express Premium patched apk latest | Supergirl (2015)


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Iga Wi¶niewska - cykl Spod flagi magii tom 1-3 [ebook PL] [epub mobi pdf azw3]
Dodał:  8fd415bf
Data: 11-02-2019
Rozmiar: 9.81 MB
Seed: 4
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  E-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 13
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-11 18:46:43

OPIS:Iga Wi¶niewska
cykl Spod flagi magii tom 1-3
Gatunek: Fantastyka, fantasy, science fiction 
[ebook PL]
format [epub mobi pdf azw3]Żyli niedługo i nieszczę¶liwie (tom 1)
,,Żyli niedługo i nieszczę¶liwie" to pierwsza czę¶ć serii Spod flagi magii opowiadaj±cej historię Malice - byłej studentki Akademii Magii.
Malice ma pewne zobowi±zania zwi±zane ze swoim imieniem, które dosłownie oznacza ,,zło¶liwo¶ć". Obliguje j± ono do czystej i niczym nieskrępowanej zjadliwo¶ci, z czym radzi sobie znakomicie. Chcesz być cały i zdrowy? Lepiej usuń się z drogi...
Akcja opowiadań pocz±tkowo toczy się w Akademii Magii, gdzie Malice daje się we znaki innym studentom, nie szczędz±c nikomu zło¶liwo¶ci. Po wyrzuceniu ze szkoły wraca jednak do ,,zwykłej" rzeczywisto¶ci. Musi zacz±ć zarabiać na życie, zostaje więc najemniczk± i rozwi±zuje różne magiczne problemy.

Spod flagi magii (tom 2)
Do niedawna życie Malice było całkiem proste - miała ciszę, spokój i niezł± pracę, która pozwalała jej się utrzymać. Wszystko się zmienia, gdy dostaje od swojego pracodawcy nowe zlecenie - zlecenie warte sto tysięcy.
Żeby zarobić tę astronomiczn± kwotę, będzie musiała wyruszyć w podróż po krainie zwanej Elegesti± i walczyć zarówno z ludĽmi, jak i z magicznymi stworzeniami. Największa niespodzianka spotka j± jednak u celu...

Pożegnanie nadziei (tom 3)
Wojna między magami a smokami przybiera na sile. Nadchodzi ostateczne starcie, które na zawsze zapisze się na kartach historii. Malice musi wrócić do Elegestii i opowiedzieć się po której¶ z walcz±cych stron.
Zwycięzca będzie tylko jeden.

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 
Komentarze